1. Objednajte cez e-shop

Najjednoduchší je nákup z pohodlia domova. V našom e-shope nájdete celú ponuku našich produktov. Stačí si vybrať a zvoliť doručenie v rámci niektorej z Furmaniek. My vám buchty čerstvé, alebo mrazené starostlivo zabalíme a doručíme priamo domov v termíne furmanky, ktorá pojde práve vašim smerom. (viac info o termínoch furmanik tu) Možné je platiť kartou vopred, alebo v hotovosti, či kartou pri dobierke.  

2. Navštívte nás v sedle Zbojská

Najkrajší nákup našich buchiet je jednoznačne osobne v nádhernom prostredí Muránskej planiny, v sedle Zbojská. Nachádza sa tu naša jediná kamenná prevádzka. Bucht si môžete vopred objednať cez náš eshop, my Vám ich nachystáme na vami stanovený dátum a čas. Stačí v dodacích podmienkach zvoliť Osobné vyzdvihnutie a do poznámky uviesť dátum a čas prevzatia. V našom areáli V sedele u Falťanov sa môžete občerstviť v krčmičke alebo ubytovať v drevenicových apartmánoch. 

3. V buchtomobile 

Najzábavnejší spôsob, ako ochutnať Legendárne buchty Zbojská je v našom foodtrucku, ktorý nazývame buchtomobil. S ním brázdime rôzne podujatia, jarmoky, najvačšie festivaly kade-tade po Slovensku. Priamo v ňom miesime cesto, a pripravujeme tie najčerstvejšie buchty. Sledujte teda  LBZ TOUR 2023 a ochutnajte ešte teľučké buchty na vašom obľúbenom podujatí. Ak chcete, aby sme prišli aj do vášho mesta/obce, neváhajte nás kontaktovať.

Radi prídeme! 

4. V našich partnerských prevádzkach

Najnovšia možnosť nákupu našich buchiet je v rôznych prevádzkach po Slovensku. Od januára 2023 sme začali spolupracovať s niekoľkými obchodíkmi, kaviarňami, reštauráciami či hotelmi, kde tiež môžete natrafiť na Legendárne buchty. Ak chcete zistiť, či sa nejaká takáto prevádzka nachádza aj vo vašom blízkom okolí kliknite na sekciu Naši partneri. Ak by ste mali záujem o spoluprácu a chcete ponúkať naše buchty vo vašej prevádzke, neváhajtre nás kontaktovať.